Про фірму ТОВ “Будпроект”


Дозвольте представити Вам наш творчий колектив, який вже 17 років років успішно працює і розвивається на українському ринку.

Коли нас запитують, чим ми займаємося - ми з гордістю відповідаємо, що ми створюємо “простір для життя”, - ми проектуємо гарні, зручні, практичні приміщення, без яких неможливо нормально жити і працювати в сучасному світі.

В квітні 2002 року було створене ТзОВ “Будпроект”, яке тепер користується повагою клієнтів по всій Україні. І нам не соромно дивитися в очі монтажників, інвесторів і наших замовників. Адже ми все робимо надійно, якісно, оптимально за вартістю, а головне професійно.

За час існування фірми нашими спеціалістами виконано чималий обсяг робіт. Зокрема, станом на 2015 рік, ми запроектували:

Нове будівництво

Кафе 18
Готельно-ресторанні комплекси 8
Мотелі 12
Торгово-розважальні центри 14
Оздоровчі комплекси 7
Офісно-складські комплекси 12
Виробничі бази 14
Магазини 37
Індивідуальні житлові будинки 203

Реконструкція

Квартир під


Офіси 57
Магазини 33

Нежитлових приміщень під

Філії банків (АТ “Індекс-Банк”, АКБ “Європейський”) 2
Відділення банків (АКБ “Правекс-Банк”, АТ “Індекс-банк”, ВАТ “БМ Банк”) 4
Центр продажу Західного ТУ СП "UMC" 1
Магазини 12
Офіси 10
Кафе 17
Аптеки 7
Косметичні кабінети 6
Стоматологічні кабінети 7
Перукарні 3

Географія об’єктів проектування: Київська область, Рівненська область, м.Рівне, Березнівський, Гощанський, Зарічненський, Здолбунівський, Рівненський райони; м.Київ та Києво-Святошинський район.

Накопичений досвід роботи над різними типами об’єктів будівельної галузі дає змогу дружньому, згуртованому колективу професіоналів виконувати завдання будь-якої складності. Перелік основних об’єктів, можна подивитися в каталозі робіт

Головними напрямками роботи фірми є:

 • проектування
  • громадських будівель;
  • виробничих об'єктів;
  • житлових будинків, котеджів та котеджних містечок;
 • проекти реконструкції квартир та приміщень під
  • офіси,
  • банки,
  • магазини,
  • кафе тощо;
 • розрахунок монолітних залізобетонних та металевих конструкцій (ліцензовані програмні комплекси “Ліра” і “Мономах”);
 • комплекс послуг із супроводу проектних робіт (рішення/розпорядження, архітектурно-планувальне завдання, дозвіл на будівництво, здача об’єктів в експлуатацію, авторський нагляд і т.д.).

Нашими постійними замовниками є відомі в Україні підприємства: фірма "СІГМА-ПРОФІ", фірма “Керамбуд”, РФ АКБ “Правекс-банк”, компанія “UMC”, мережа супермаркетів “Шок”, АТ “ІНДЕКС-Банк” та багато інших.

Творче, нестандартне мислення архітекторів, інженерів-проектувальників, оригінальність архітектурних рішень, індивідуальний підхід до кожного замовника - ось чим “Будпроект” йде назустріч Замовнику. Ми виконуємо увесь комплекс послуг, які супроводжують проектні роботи: від збору технічних умов, розробки архітектурного рішення - і до здачі об’єкта в експлуатацію в Київській та Рівненський областях.

Всі роботи виконуються з використанням найсучаснішого ліцензованого комп’ютерного програмного забезпечення. Розрахунки залізобетонних та металевих конструкцій виконуються сертифікованими спеціалістами в програмних комплексах “Ліра” і “Мономах” (ліцензії № 1/419, № 1/420).

Наші провідні спеціалісти неодноразово перемагали на всеукраїнських конкурсах. Зокрема Юрій Моргун (головний інженер проекту) та Ногачевська Альона (провідний інженер-проектувальник) отримали грамоти за вагомий вклад у спорудження об’єкту-переможця конкурсу на кращі будинки і комплекси житлово-цивільного та промислового призначення, - готельно-ресторанного комплексу “Марлен”, побудованого в 2003 році. Це конкурс організовував Державний комітет України з будівництва та архітектури.

Фірма ТзОВ “Будпроект” отримала диплом третього ступеня, як переможець конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2005 році, у номінації "Об'єкти сільського будівництва за високу якість проектних робіт при реконструкції АЗС та кафе з добудовою міні-мотелю та боулінг-клубу в с. Омеляна, Рівненського района, Рівненської області. А Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України нагородило Юрія Моргуна (головний інженер проекту) та Альону Кузнєцову грамотами за перемогу в цьому конкурсі.